Hálaadó istentisztelet és új épületszárny átadása Szentesen

2014. április 17., címkék: kiss bálint református általános iskola szentes, református oktatás, bölcskei gusztáv

Ünnepélyes keretek között adták át a szentesi Kiss Bálint Református Általános Iskola új épületszárnyát. Ennek kapcsán hálaadó istentiszteletet tartottak a helyi Református Nagytemplomban.

Énekeljük együtt nemzeti imádságunkat!

2010. január 18., címkék: himnusz, Hírek, kiss bálint református általános iskola szentes

Január 22-én ünnepeljük nemzeti himnuszunk születésének évfordulóját. Ebből az alkalomból a szentesi Kiss Bálint Református Általános Iskola tanárai és diákjai példaértékű kezdeményezésbe fogtak.